Від яких хвороб допоможе цибуля - Новости Ю

Від яких хвороб допоможе цибуля

30.04.2022   11:20    533

Багато хто з нас чув про користь цибулі. Але в чому саме вона полягає і від яких захворювань може захистити цей продукт?

Від яких хвороб допоможе цибуля

Як пише автор статті видання «Високий Замок», ріпчаста цибуля з погляду поживних властивостей знаходиться на третьому місці – відразу після буряка та кореня петрушки.


У цибулі також можна знайти велику кількість вітамінів (В1, В2, В6, С, Е, РР) та мінералів (фосфор, залізо, кальцій та ін.), цукор, білки, жири, органічні кислоти.

Цибуля ефективно допомагає при грипі, застуді. Наприклад, вона позбавляє запалення горла, нежиті, головного болю.

Для лікування кашлю готують цибульний сироп, для профілактики нежиті та грипу натирають цибулину і дихають над цією кашкою, при болі у горлі рекомендується їсти свіжу цибулю. Якщо ж болить голова, то автор статті радить масажувати цибульним соком чоло. Від застуди допоможе дрібно нарізана цибуля, якщо на всю ніч покласти її в шкарпетки.Крім того, цибуля здатна швидко загоювати опіки і рани. Напівпрозору шкірку, яка знаходиться між шарами цибулі, поміщають на рану та зверху накривають марлею.

Цибуля має і антисептичні властивості. Наприклад, для очищення порожнини рота достатньо пожувати цибулю три хвилини. Якщо ж у вас захворів зуб, то частинку цибулі потрібно додати до цього зуба.

Корисна цибуля і для серцево-судинної системи. Вона може покращити кровообіг, зміцнити серце, зменшити холестерин. Позитивно впливає цей продукт також на травну та нервову систему за рахунок заспокійливого ефекту, збільшення кількості шлункового соку, стимуляції апетиту. Характерний для цибулі та сечогінний ефект.

Крім цього, цибуля здатна підвищити потенцію у чоловіків і сексуальність — у жінок. Захищає цей овоч чоловіків і від раку передміхурової залози, про що йдеться у дослідженні Національного інституту раку США.

Небезпечно їсти цибулю при хворобах кишечника, шлунка та при каменях у нирках.

Adblock
detector