У Львові відкрили мобільні містечка для переселенців – фоторепортаж - Новости Ю

У Львові відкрили мобільні містечка для переселенців – фоторепортаж

20.04.2022   14:12    892

Перші українці вже оселилися у мобільних містечках у Львові, їх відвідав прем’єр-міністр Польщі

Прем’єр-міністр Польщі відвідав мобільні містечка для переселенців у Львові/Фото: TelegramУ Львові відкрили мобільні містечка для переселенців, де можуть мешкати тисячі українців. Перші українці, які втратили житло через війну, вже оселилися у модульних містечках.

ДеталіНа сьогодні у Львові облаштовуються три модульні містечка, всього вони мають прийняти близько тисячі переселенців. Мер Львова Андрій Садовий розповів, що в модульних будинках вже проживають 250 українців, які втекли від війни.

У тимчасовому житлі для переселенців передбачені санвузли, душові кімнати, їдальні, медпункт та магазин. Ще одне таке містечко на Львівщині зараз будують. За словами голови Львівської ОВА, серед переселенців є сотні жінок, людей похилого віку, дітей та студентів.

Мобільні містечка для переселенців у Львові/Фото: Telegram
Фото: Telegram
Фото: Telegram
Фото: Telegram

У вівторок, 19 квітня, прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький приїхав до Львова та відвідав переселенців у модульному містечку. Політик розповів, що загальною метою польської та української сторін було будівництво містечка в дуже стислі терміни, щоб люди мали можливість селитися там якнайшвидше. Моравецький поділився:

Наразі тут, зокрема, розміщуються батьки з дітьми, які приїхали з Маріуполя, Бучі, Донецька та інших міст

Прем’єр-міністр Польщі відвідав перших мешканців мобільного містечка у Львові/Фото: TelegramМер Львова та голова обласної військової адміністрації подякували прем’єр-міністру за підтримку та допомогу Польщі з перших днів війни.

meta.ua
Adblock
detector