У кінотеатрах РФ почали показувати нові закордонні фільми, скачані з піратських сайтів, - російські ЗМІ - Новости Ю

У кінотеатрах РФ почали показувати нові закордонні фільми, скачані з піратських сайтів, — російські ЗМІ

28.04.2022   20:00    387

Російські кінопрокатники почали обходити західні санкції, качаючи з піратських сайтів нові фільми й незаконно показуючи їх на широкому екрані

Про це повідомляють російські ЗМІ.


«Не секрет, що західні санкції згубно позначилися і на російській індустрії розваг, і зокрема, на кіноіндустрії. Проте, влада вигадала спосіб повернути народу і фільми, і музику із західних країн. Зараз розробляється законопроект, який дозволить зберегти контент через примусову ліцензію. Нововведення згодом цілком можуть поширитися і інші об’єкти інтелектуальної власності», — йдеться у повідомленні.Але деякі компанії вирішили не чекати на прийняття законів, і діють на свій страх і ризик. Так на російських кінотеатрах вирішили показувати завантажені з торентів фільми, тобто з піратських сайтів.

«Глядачам вже продають піратські версії «Бетмена», «Не дивіться нагору», мультфільм «Я червонію» та інші картини, які не вийшли в офіційний прокат у Росії. Зокрема, 21 квітня в московському кінотеатрі WIP глядачам неофіційно показали «Бетмена» Метта Рівза, скачаного з торрента», — повідомляє російський Esquire.

Російські експерти пишуть, що владі потрібно «якнайшвидше так чи інакше легалізувати піратство, і перестати думати, що скоро все буде, як і раніше, потрібно починати нове життя».

«Цікаво, фільми, завантажені з торентів, чи будуть у кінотеатрах теж на найцікавішому моменті перериватись рекламою 1xbet? » – іронічно запитують російські блогери.

Adblock
detector