Три фруктові соки, які знизять тиск - Новости Ю

Три фруктові соки, які знизять тиск

15.04.2022   19:10    2249

Зменшити кров’яний тиск можна різними способами. Один із них — вживання певних напоїв. Дослідження показують, що деякі соки можуть позитивно впливати на серце

Три фруктові соки, які знизять тиск

Три фруктові соки, які знизять тиск

Національна служба охорони здоров’я радить людям, які піддаються ризику розвитку хвороб серця, їсти більше фруктів та овочів. Деякі дослідження показують, що корисні будуть ще й цитрусові.Дослідження 2016 року під назвою «Роль харчових компонентів у модуляції гіпертонії» продемонструвало, що лимонний, апельсиновий та грейпфрутовий сік можуть допомогти знизити тиск.Проте фахівці порталу Healthline підкреслюють, що грейпфрут та його сік можуть заважати засвоєнню ліків, покликаних знижувати артеріальний тиск.

Інше дослідження 2014 року, яке тривало п’ять місяців, було спрямоване на вивчення щоденного вживання лимонного соку. У цьому дослідженні брала участь 101 японка. З’ясувалося, що якщо щодня ходити пішки та пити лимонний сік, то тиск справді знижуватиметься. Вчені вважають, що такий ефект пов’язаний з тим, що лимони містять лимонну кислоту та флавоноїди.
Adblock
detector