Тарабарова зізналася, як дядько з Росії відреагував на окупацію Херсона - Новости Ю

Тарабарова зізналася, як дядько з Росії відреагував на окупацію Херсона

25.04.2022   15:58    1850

У Світлани Тарабарової, яка родом з Херсону, дядько живе в Росії. Коли окупанти зайшли в місто, він написав сестрі зірки, щоб привітати. Уся сім’я намагалася донести йому правду, але «пропаганда виїла йому мозок».

31-річна Світлана Тарабарова, як і безліч зірок українського шоу-бізу, має близьких на Росії. Туди переїхав рідний брат її мами. Чоловік, який виріс у Херсоні, радів, що путінська армія окупувала місто, бо люди там нібито нарешті заживуть. Про це він написав родині на третій день війни.Світлана Тарабарова про дядька з Росії
«У Херсоні були бої за Антонівський міст. Місто було налякане. Шок. А він пише смс моїй сестрі: «Галечко, вітаю, нарешті вас звільнили. Тепер ви заживете». Це рідний дядько», – заявила шокована артистка.

Наступні кілька днів після цього вся рідня намагалася переконати чоловіка, що Росія прийшла в Україну з війною, а не зі «спецоперацією зі звільнення». Однак той їх не чув і шукав свої аргументи, «не здавався», як зауважила Тарабарова.

«Три дні ми переписувалися всією родиною. Ми закінчили переписуватися після того, як моя мама сказала: «Просто заблокуй його». Рідна сестра сказала. Він не розуміє, він сліпий. Пропаганда настільки виїла йому мозок», – зізналася співачка.
Adblock
detector