Причини появи чорних цяток на обличчі - Новини Ю

Причини появи чорних цяток на обличчі

06.04.2022   12:00    1159

Найчастіше чорні цятки виникають на жирній шкірі обличчя.

Чорні цятки на обличчі

Чорні цятки на обличчі


 

Чорні цятки – це відкриті комедони, чорні вугри. Професійною мовою косметологи називають їх незапальними елементами першого порядку.
Як і чому вони утворюються? Цей процес запускаються сальні залози, що продукують шкірне сало. Це наш природний натуральний крем. Жирова суміш “пробирається” на поверхню шкіри через вивідні протоки, створюючи бар’єр для шкіри. У нормі шкірне сало служить для зволоження поверхні епідермісу, беручи участь у формуванні водно-ліпідної мантії. Завдяки цьому шкіра не втрачає вологу та не зневоднюється.

Але іноді сальна залоза дає збій. Це трапляється з різних причин, у тому числі через гормональні стрибки, неправильне харчування, поганий догляд і так далі. Як результат, сальна залоза працює більше, ніж потрібно, виробляючи дуже багато шкірного сала.

Згодом із надлишків сала та відлущених клітин епітелію починають утворюватися пробки, а пізніше – комедони та вугрові висипання. Проблему чорних цяток відмінно вирішує регулярна чистка обличчя у лікаря-косметолога, який допоможе підібрати відповідний догляд за типом шкіри та відкоригує меню.Adblock
detector