Оля Цибульська повідомила, чому вирішила поїхати з сім’єю з Києва - Новини Ю

Оля Цибульська повідомила, чому вирішила поїхати з сім’єю з Києва

03.04.2022   11:40    1239

Днями, українська співачка Оля Цибульська в своєму інтерв’ю для програми “Зірковий шлях” розповіла про те, що через обстріли Києва була змушена переховуватись у підземному паркінгу, щоб вижити. Там знаменитість разом з сім’єю провела три доби.


Зірка зізнається, що було дуже страшно і незрозуміло, чого саме хоче путінська навала. Після трьох нестерпних днів у підземці, коли лунали сирени та вибухи, Ольга таки вирішила вийти на вулицю, аби оцінити ситуацію. Побачивши російські танки, було вирішено негайно їхати у безпечне місце.
Оля Цибульська зізнається, що дуже переживала за свого сина Нестора. Він був дуже неспокійним і не міг спокійно спати. Страшно було також через розповіді про розстріли мирних людей, котрі намагалися виїхати з міст, в яких ведуться активні бойові дії.

На щастя Олі з сином вдалося вирватися і зараз вона разом з сином перебуває у Закарпатській області. Бітьки співачки, що проживають в Ірпені, теж були змушені покинути свій дім. Зараз вони перебувають у більш безпечному місці.Adblock
detector