Обов'язкові компоненти у щоденному догляді за шкірою - Новости Ю

Обов’язкові компоненти у щоденному догляді за шкірою

22.04.2022   12:59    703

Компоненти, які повинні бути у вашій щоденній косметиці.

Щоденний догляд за шкірою

Щоденний догляд за шкірою

Один із головних помічників — вітамін С. Завдяки своїм антиоксидантним властивостям, він нейтралізує дію вільних радикалів та виводить їх із організму.


Оскільки самостійно наш організм не вміє синтезувати вітамін С, його потрібно вживати з їжею або як біодобавку. Але коли йдеться про догляд за шкірою, необхідно підібрати засоби, у складі яких є вітамін С. Як правило, це сироватки.

Наносити їх потрібно на чисту шкіру зранку, до нанесення зволожувального та сонцезахисного засобу. Якщо наносити сироватку на крем, то жири у його складі перешкоджатимуть проникненню вітаміну С у шкіру.

Ще один важливий пункт щоденного догляду – це сонцезахисні засоби. Вони обов’язково мають бути у складі денного догляду. Причому не лише влітку! SPF-фільтри різного рівня потрібні нашій шкірі цілий рік.
І третій компонент красивої та здорової шкіри – це ретинол або вітамін А. Він допомагає клітинам ділитися, внаслідок чого оновлення шкіри відбувається швидше. Це особливо важливо при боротьбі з пігментними плямами, дрібними зморшками. Використовувати його краще ввечері після очищення шкіри.

Однак варто враховувати, що засоби з ретинолом бажано вводити у постійний догляд під контролем лікаря, адже вони протипоказані вагітним.


Adblock
detector