Настя Каменських підтримала Україну - Новости Ю

Настя Каменських підтримала Україну

15.04.2022   14:10    486

В інстаграмі співачки Насті Каменських з’явився допис, в якому вона розповіла підписникам про те, що днями в Іспанії відбувся концерт на підтримку України. На заході виступила і Насті Каменських. Світлинами з-за лаштунків вона охоче поділилася на особистій сторінці соцмережі.


Знаменитість повідомила, що для України було зібрано близько 1,3 мільйона євро. Також, на концерті була присутня українська співачка Джамала. З початком війни вона активно підтримує Україну, даючи благодійні концерти у різних містах Європи. Також, нещодавно знаменитість виступила у Грузії.

Знімком з Джамалою Настя Каменських поділилася у своєму інстаграмі.
Також, NK подякувала за прекрасний дует іспанському музиканту з гурту “Funambulista”. Разом вони виконали пісню під назвою “Superpoderes”, в якій йдеться про любов, яка єднає всіх і завжди переважає над злом.

“Дуже важливо бачити, що нас чують і нас підтримують дедалі більше людей з усіх куточків планети. Не зупиняємось розповідати про війну в Україні та закликати весь світ допомагати нам. Вірю, що разом ми переможемо і над Україною знову буде мирне небо!” – написала співачка у своєму дописі.


Adblock
detector