Напої для гіпертоніків: що пити для нормалізації тиску - Новости Ю

Напої для гіпертоніків: що пити для нормалізації тиску

20.04.2022   11:20    2144

Високий тиск створює додаткове навантаження на судини, серце та інші органи. Допомогти його нормалізувати можуть деякі напої.

Напої для гіпертоніків

Напої для гіпертоніків

Мигдальне молоко — це нове захоплення, що набирає популярності в суспільстві, яке дбає про своє здоров’я. Як правило, у ньому мало насичених жирів, що допомагає знизити рівень шкідливого холестерину в крові та знизити загальний ризик серцевого нападу.


Воно також містить натуральні жирні кислоти омега-3, які допомагають знизити ризик високого кров’яного тиску та допомагають підтримувати здоров’я серця.

Мигдальне молоко також допомагає зміцнити м’язи, допомагає підтримувати здоровий кров’яний тиск та покращує функцію нирок, але в ньому не вистачає білка та клітковини, якщо воно не збагачене.
Морквяний сік допоможе знизити фактори ризику серцевих захворювань. Сік є добрим джерелом калію, мінералу, що відіграє важливу роль у належному регулюванні кров’яного тиску.

Сік селери наповнений значним списком поживних речовин і може змінити ваше здоров’я на краще, допомагаючи всьому, від вашої печінки до вашої шкіри.

Дослідження показали, що споживання екстракту селери може допомогти запобігти інсульту, знизити кров’яний тиск і зменшити бляшки в артеріях.


Adblock
detector