Надя Дорофєєва розповіла, як змінилось її життя після розлучення з Дантесом - Новости Ю

Надя Дорофєєва розповіла, як змінилось її життя після розлучення з Дантесом

22.04.2022   11:41    2577

Популярна українська співачка Надя Дорофєєва нещодавно приголомшила прихильників заявою про розлучення з Володимиром Дантесом.


На початку війни Надя Дорофєєва була змушена покинути свій будинок під Києвом. За словами зірки, зараз за ним доглядає мама Володимира Дантеса, яка відмовилась їхати за кордон.

А от свої стосунки з відомим чоловіком Надя розірвала ще до війни, тому в складний момент мовчати про це не вистачило сил.

Іде війна, але ми продовжуємо дихати, їсти, переглядати фільми, якщо на це вистачає часу. Я завжди досить відверта зі своїми прихильниками і не думаю, що цією заявою ми когось образили. Хотілося про це сказати, адже ми вже не жили разом, а у всіх були однакові питання: «Як там Вова?» чи «Як там Надя?» Тому ми вирішили поставити крапку.

Надя Дорофєєва та Володимир Дантес

 
Зірка зізнається – до нового статусу вона вже звикла і готова рухатись далі: «Я готова до нових стосунків! Готова, але зараз дуже хочу додому».

Крім того, Дорофєєва пригадала бажання, яке загадала в новий рік. 2022-й мав стати для неї особливим, адже вона дала собі важливу обіцянку.

На початку року я собі казала, що 2022-й для мене – рік сміливості. Спочатку був реліз пісні «Разноцветные», який за тиждень набрав 4 млн переглядів. Так круто йшов, але почалась війна… мала випустити перший сольний альбом, участь у музичному шоу, багато дуетів. А зараз все це просто неважливо. В моєму житті неймовірна кількість змін, як ви бачите. Зараз я просто хочу повернутись в Україну, працювати, але найголовніше – обійняти людей, заспівати для наших військових. Хочу додому!

– зізнається співачка.


Adblock
detector