На Черкащині затримано білоруські добрива та російську глину на 20 млн - Новости Ю

На Черкащині затримано білоруські добрива та російську глину на 20 млн

24.04.2022   11:12    372
На Черкащині затримано білоруські добрива та російську глину на 20 млн

Фото: БЭБ Украины

На Черкащині виявили транзитні білоруські добрива


Компанія з Білорусі намагалася в обхід санкцій транзитом через Україну експортувати 700 тонн калійних добрив, а українська компанія російських власників — відправити до Росії порцелянову глину.

На території Черкаської області виявлено перебування 10 вагонів з добривами, що належать компанії з республіки Білорусь, та 3 вагонів фарфорової глини, що належить компанії з Російської Федерації. Про це у четвер, 21 квітня, повідомляє прес-служба БЕБ України.

«За результатами аналізу діяльності підприємств встановлено, що компанія-постачальник із Білорусі відправила понад 700 тонн калійних добрив транзитом через Україну на адресу іноземних держав. Відправником 209 тонн фарфорової глини до Російської Федерації є українське підприємство, бенефіціарними власниками якого є громадяни РФ», — йдеться у повідомленні.Загальна орієнтовна вартість затриманих товарно-матеріальних цінностей становить близько 20 млн грн., додали в БЕБ.

Для вирішення питання щодо подальшого поводження з цим майном інформація передана військово-цивільній адміністрації Черкаської області.

korrespondent.net

Adblock
detector