Леся Нікітюк звернулася до власників квартир на Заході України - Новости Ю

Леся Нікітюк звернулася до власників квартир на Заході України

30.04.2022   07:59    608

Українська телеведуча Леся Нікітюк з початком російського вторгнення старається всіляко допомагати українцям. Переїхавши у свій рідний Хмельницький, знаменитість у школі де навчалася облаштувала прихисток для людей зі сходу України. Українців, що тікають від війни знаменитість регулярно приймає і у своєму будинку.


Леся Нікітюк звертається до українців, які живуть на заході України з проханням надати прихисток тим, хто зараз цього потребує. Усіх, хто має нерухомість, знаменитість благає здати її людям, які були змушені покинути власні домівки.

Знаменитість зазначила, що зараз є дуже багато нерухомості в продажі. Проте, Леся зазначає, що попит на покупку житла на час війни дуже впав. Тож, зірка дуже просить власників житла не залишатися байдужими і надати його в оренду, хоча б на деякий час.
“Будь ласка, прошу, благаю. Є багато квартир і будинків на продажі. Так, є якийсь незначний відсоток людей, які готовий їх купити, але більшість просто стоятиме. Ну, здайте їх, здайте ці квартири та будинки, є порядні, добрі сім’ї” – просить знаменитість.

Українська знаменитість готова особисто поручитися за людей, які транзитом зупиняються у прихистку, що в Хмельницькому. Телеведуча активно займається пошуком домівок для сімей, житло яких постраждало від нападу російських окупантів.


Adblock
detector