Корисна дієта для печінки - Новини Ю

Корисна дієта для печінки

07.04.2022   13:33    1209

Особлива дієта для здорової печінки стане у нагоді кожному.

Дієта для печінки

Дієта для печінки

Середземноморська дієта корисна не тільки для печінки, але і для серця, а також мікрофлори кишок. У чому особливість такого меню?

У квітні 2018 року в Парижі були представлені дані американських учених, які показали, що середземноморська дієта корисна для підтримки хорошої мікрофлори кишечника у пацієнтів із цирозом.


Перша група, із США, зберігала західний тип харчування: невелике вживання ферментованих продуктів (йогурт, айран, сир), багато кави та газованих напоїв.
Турецька група харчувалася переважно ферментованими молочними продуктами, споживала багато овочів – це основний принцип середземноморської дієти. Через 90 днів у групі зі США було зафіксовано зростання кількості госпіталізацій, причому причиною їх був не тільки цироз.

Меню, в якому багато овочів та кисломолочних продуктів, дає набагато сприятливіші прогнози для підтримки здоров’я печінки. Також лікар зазначає, що ризик смерті внаслідок цирозу високий у всьому світі. Однак фактор ризику може змінюватись в залежності від споживання алкоголю та типу харчування.Adblock
detector