Джонні Депп і Ембер Херд знову зустрілися в суді (ФОТО) - Новости Ю

Джонні Депп і Ембер Херд знову зустрілися в суді (ФОТО)

15.04.2022   06:10    819
Судові розгляди навколо справи Джонні Деппа та Ембер Херд не вщухають із 2017 року. Колишнє подружжя знову зустрілося віч-на-віч на черговому слуханні. Цього разу з позовом у відповідь на 50 мільйонів доларів на адресу екс-дружини виступив Депп, який програв попередню справу в липні 2020 року. Він викрив Ембер у наклепі і зажадав перевірити та довести справжність тих фактів, які вона висунула проти нього, щоб звинуватити у домашньому насильстві.

Нагадаємо, що Ембер написала статтю у Washington Post, де розмірковувала про свої аб’юзивні стосунки. Як це і прийнято в Голлівуді, Джонні Деппа тут же скрізь «скасували» — зокрема, він втратив роль у фільмі «Фантастичні звірі: Таємниці Дамблдора» та шостої частини «Піратів Карибського моря».

Нещодавно Ембер Херд дала «задню», заявивши, що у статті вона говорить про домашнє насильство абстрактно, не маючи на увазі саме свої відносини з Деппом.

«Я ніколи не згадувала імені Джонні, я лише писала про ціну, яку жінки платять за те, що виступають проти чоловіків, які перебувають при владі. І я продовжую платити цю ціну. Сподіваюся, коли ця справа завершиться, я зможу рухатись далі, як і мій колишній чоловік. Я завжди любила Джонні, і мені дуже боляче знову переживати подробиці нашого минулого спільного життя перед усім світом», – написала вона у своє виправдання.

У день судового розгляду Ембер біля будівлі окружного суду округу Ферфакс (Вірджинія) зустріли розлючені фанати Джонні Деппа, які цього разу вимагають «скасувати» саму Херд і позбавити її ролі в «Аквамені».

Джерело: bilshe.com


Adblock
detector