Дієтолог розповіла, як “спалити” жир на животі - Новини Ю

Дієтолог розповіла, як “спалити” жир на животі

11.04.2022   12:52    1665
Дієтолог розповіла, як

Кандидат медичних наук, лікар-педіатр, нутріціолог, спеціаліст у галузі інтегративної та превентивної медицини Ірина Юзуп розповіла, що насправді допомагає позбавитися жиру на животі. За її словами, навіть спорт та овочі не настільки ефективні.


Що допомагає схуднути?

Виявилося, що прибрати жир на животі допомагає вживання білка. За словами фахівця, деякі дослідження доводять, що у людей, які щодня вживають 1-1,5 г білка на кілограм ваги, відсоток вісцерального жиру в організмі помітно нижчий, ніж у тих, хто цією нормою нехтує.
Саме вісцеральний жир відкладається в районі живота, стегон та провокує багато проблем зі здоров’ям.

Підпішіться на наc в Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Крім того, фахівець зазначила, що розчинна клітковина сприяє уповільненню засвоєння вуглеводів та запобігає різким стрибкам цукру.

Юзуп підкреслила, що без білкових продуктів у кожному прийомі їжі схуднути майже неможливо: у такому разі йтиме не лише жир, а й м’язи. Навіть якщо людина регулярно ходитиме на тренування і «сидітиме на одних салатах», бажаного результату навряд чи доб’ється.

Що не допомагає схуднути?

Вона додала, що використання жирних заправок для салатів може збільшити кількість вісцерального жиру на животі, а не прибрати його. Серед продуктів, що не дають позбутися жиру на животі та стегнах, дієтолог також назвала:

  1. випічку;
  2. цукерки;
  3. зефір;
  4. солодкі напої (газовані, солодкий чай);
  5. алкоголь;
  6. ковбаса;
  7. сосиски;
  8. картопля фрі;
  9. снеки.Adblock
detector