Чому потрібно регулярно їсти апельсини: шість причин - Новости Ю

Чому потрібно регулярно їсти апельсини: шість причин

18.04.2022   19:50    1581

Апельсини дійсно корисні для всього організму в цілому

Чому потрібно регулярно їсти апельсини: шість причин

Чому потрібно регулярно їсти апельсини: шість причин


В одному апельсині середнього розміру вітаміну С стільки, що цього вистачить для задоволення добової потреби у цій речовині. Але це ще не все. Наприклад, ці фрукти можуть знизити можливість розвитку деяких серйозних захворювань.

Ось шість основних властивостей апельсинів

Підтримка нормального рівня холестерину. Результати дослідження, опубліковані у виданні Nutrition Research, показують, що за місяць можна знизити холестерин, якщо вживати концентрат цитрусових волокон. Інша наукова робота, опублікована в цьому ж журналі, продемонструвала, що апельсиновий сік може зменшити кількість поганого холестерину за два місяці.
Зменшують біль у м’язах після тренувань. У журналі International Journal of Sport Nutrition і Exercise Metabolism було опубліковано дослідження, згідно з яким у чоловіків, які приймають вітамін С, м’язи в першу добу після тренування боліли не так сильно, як у тих, хто пив плацебо.

Знижують ймовірність виникнення раку стравоходу. Апельсини містять лимонну кислоту, а дослідження 2017 року (опубліковано в Cell Journal) показало, що велика кількість цієї кислоти може перешкоджати поширенню стравоходом ракових клітин і допомагає боротися з цими клітинами.

Допомагають регулювати процес травлення. Згідно з дослідженням 2019 року, результати якого опубліковані в DrugIntervention Today, при вживанні апельсинів люди рідше стикалися із запорами.

Знижують ризик інфаркту. Огляд досліджень 2017 року з журналу Nutrient продемонстрував, що ті, хто п’є вітамін С, рідше страждає на серцево-судинні захворювання і рідше вмирає від них.

Збільшують ймовірність розвитку хвороб печінки. Дослідження, опубліковане в Nutrition, показує, що якщо їсти занадто багато апельсинів, це може сприяти виникненню неалкогольної жирової хвороби печінки. Зокрема, у тих, хто щотижня вживав більше семи фруктів, ризик розвитку цього захворювання був вищим на 17 відсотків.


Adblock
detector