5 типів продуктів, що шкодять шкірі - Новости Ю

5 типів продуктів, що шкодять шкірі

28.04.2022   11:40    857

Якщо ви маєте справу із роздратуванням шкіри, прищами або іншими проблемами, можливо, слід переглянути свій раціон.  Сертифікований дієтолог-нутріціолог Джорден Едінгер рекомендує звернути увагу на п’ять продуктів, що шкодять шкірі.Цукор

Раціон з високим вмістом глюкози чи фруктози впливає так зване зшивання волокон колагену шкіри. А колаген – це білок, який надає їй пружності та еластичності.

«Занадто багато цукру може порушити баланс білків в організмі, включаючи колаген, – каже фахівець. – Коли це відбувається, м’якість та еластичність шкіри погіршуються, що призводить зрештою до зморшок».
Продукти з високим глікемічним індексом

Це білий хліб, макарони з борошна вищого ґатунку, картопля, а також солодкі напої та закуски. Ці продукти можуть шкодити шкірі. Як передбачається в деяких дослідженнях , продукти з високим глікемічним індексом викликають прищі у багатьох людей, не лише підлітків. Стрибки інсуліну в крові можуть викликати реакцію, пов’язану з розвитком акне.

Сіль
Надлишок натрію в раціоні призводить до зневоднення, що позначається на шкірі, роблячи її менш зволоженою. Також зловживання сіллю здатне призвести до затримки води та набряків, включаючи мішки під очима.

Молочні продукти

Деякі з них можуть провокувати появу прищів, заявляють фахівці клініки Клівленда ( Cleveland Clinic, США). Аналогічним чином можуть діяти протеїнові порошкові коктейлі, які містять казеїн та молочну сироватку.

Продукти, багаті на насичені жири

Червоне м’ясо, сири, вершкове масло та гідрогенізовані олії містять багато насичених жирів. Крім того, продукти з високим вмістом насичених жирів пов’язані з інсуліноподібним фактором зростання. «Він стимулює вироблення статевих гормонів, які можуть збільшувати утворення прищів», ​​– попереджає Едінгер.
Adblock
detector