ЄС залишає Росію без шампанського, елітних автомобілів та одягу - Новини Ю

ЄС залишає Росію без шампанського, елітних автомобілів та одягу

15.03.2022   22:07    313

Європейський Союз заборонив експорт шампанського, розкішних автомобілів, модного одягу, дорогої електроніки та спортивного інвентарю до Росії в рамках нового раунду санкцій проти Москви через війну в Україні.

Список пунктів був опублікований в офіційному журналі Європейського союзу, в якому оголошуються юридичні рішення 27 країн блоку.


Союз кілька разів продовжував санкції, спрямовані проти російської ділової та медійної еліти, а також низки оборонних компаній. У заяві підтверджується, що санкції спрямовані на “ключових олігархів, лобістів та пропагандистів, які просувають кремлівську версію ситуації в Україні, а також на ключові компанії в авіаційному, військовому та подвійному призначенні, суднобудівному та машинобудівному секторах”.
Нещодавно ЄС також погодився позбавити Росію статусу країни найбільшого сприяння у СОТ, що “припинить значні переваги, якими Росія користується членом СОТ”, такі як нижчі тарифи. Процес вступу Білорусі до СОТ також буде призупинено у зв’язку із “матеріальною підтримкою, яку країна надає діям Російської Федерації”.

dip.org.uaAdblock
detector