ЄС розглядає заборону імпорту російської нафти – Reuters - Новини Ю

ЄС розглядає заборону імпорту російської нафти – Reuters

21.03.2022   14:00    538

Наразі ЄС працює над п’ятим пакетом санкцій проти Росії, і пропонується багато нових імен

ЄС обговорить п’ятий пакет санкцій проти Росії за її вторгнення в Україну, зокрема, йтиметься про ембарго на російську нафту.

Президент США Джо Байден приєднається до переговорів, пише Reuters.


«Уряди країн Європейського Союзу розглянуть питання про те, чи запроваджувати нафтове ембарго щодо Росії у зв’язку з її вторгненням в Україну, на тлі того, як цього тижня вони збиратимуться з президентом США Джо Байденом на серію самітів, покликаних посилити відповідь Заходу Москві», –  пише видання.

Високопоставлений дипломат ЄС повідомив, що наразі працюють над п’ятим пакетом санкцій, і пропонується багато нових імен.
Уряди ЄС розпочнуть обговорення між міністрами закордонних справ у понеділок, перш ніж Байден прибуде до Брюсселя в четвер на саміти з 30 союзниками по НАТО, а також ЄС і у форматі G7, включно з Японією.

Чотири раунди санкцій ЄС, запроваджені протягом останніх трьох тижнів, у тому числі проти 685 росіян і білорусів, а також проти російської сфери фінансів і торгівлі, поки що не змусили кремль змінити курс в Україні.

Це залишає перед блоком економічно найважчий вибір, чи орієнтуватися на російську нафту, як це зробили Сполучені Штати та Великобританія, але не 27 країн ЄС, враховуючи їхню залежність від російського газу як енергоносія.Adblock
detector