Віктор Павлік приїхав із сім’єю на Закарпаття - Новини Ю

Віктор Павлік приїхав із сім’єю на Закарпаття

20.03.2022   14:50    359

У зв’язку з російським нападом на Україну, музикант Віктор Павлік, що проживає у Києві з дружиною Катериною Реп’яховою та маленьким сином, був змушений тимчасово переїхати. Сім’я співака зараз знаходиться у Виноградові, що на Закарпатті й активно допомагає волонтерським організаціям.Про місце перебування сім’ї Павліка у своєму інстаграмі повідомила його дружина, яка також є його концертною директоркою.

Катерина зазначила, що її знаменитий чоловік, переїхавши, влаштував концерт для переселенців. Фотознімками виступу Реп’яхова поділилася в інстаграм-сторіс.

Професійна вентиляція будинку
У кого плохая потенция – читать обязательно!
Сильна потенція без проблем

Також, стало відомо, що Віктор Павлік доставив допомогу до гуманітарного штабу у Виноградові. На сторінці свого інстаграму волонтери щиро подякували українському музиканту за те, що він “відвідав їхній вулик”.

У штабі разом з волонтерами музикант виконав невмирущий хіт Володимира Івасюка “Червона рута”. Відеозаписом імпровізованого концерту поділилася Катерина Реп’яхова. Жінка зазначила, що люди зараз по-особливому об’єдналися. І в такій обстановці є щось надзвичайно душевне. Катерина розповіла, що волонтери зі штабу, де вони з чоловіком побували, день і ніч допомагають людям, які втратили свої домівки через війну. Також, штаб збирає ліки і необхідні речі, які відправляють на передову українським військовим. Реп’яхова щиро подякувала простим українським людям, які все роблять для того, щоб Україна якнайшвидше перемогла, назавжди прогнавши з рідних земель ненаситного російського ворога.

“Ми зараз єдині, ми підтримуємо один одного. Щасливі були підняти дух і настрій для неймовірних людей” – написала Катерина Реп’яхова у підписі до свого відео.Adblock
detector