Від сухості та пошкоджень: названо корисний вітамін для шкіри - Новини Ю

Від сухості та пошкоджень: названо корисний вітамін для шкіри

07.03.2022   22:33    971

Вітаміни, мінерали та рослинні компоненти рекламуються як зволожуючі речовини, які роблять шкіру гладкою, еластичною та сяючою. Серед них часто згадується вітамін Е. Про його користь для шкіри розповіли фахівці

Від сухості та пошкоджень: названо корисний вітамін для шкіри

Від сухості та пошкоджень: названо корисний вітамін для шкіри


Вітамін Е діє як антиоксидант, допомагаючи захистити клітини від ушкоджень у всьому організмі. Він міститься у шкірному жирі, що створює природний бар’єр для утримання вологи. Кількість шкірного сала, поряд з рівнем вітаміну Е, природно знижується з віком.
Користь вітаміну Е для шкіри

Дослідження користі вітаміну Е для шкіри зараз продовжуються. У зволожуючих засобах вітамін Е:

– запобігає втраті шкірою вологи;
– захищає клітини від ушкоджень;
– пом’якшує шкіру.

Крім того, за деякими даними, вітамін Е може зменшити пошкодження від сонця та запальну реакцію шкіри, наприклад припухлість та почервоніння. Однак у цій галузі дослідження також ще проводяться. При цьому вітамін Е не захищає від УФА-випромінювання, яке може призвести до сонячних опіків та раку шкіри, йдеться на сайті Клівлендської клініки (Cleveland Clinic).

Як використовувати вітамін Е для здоров’я шкіри

Існує кілька способів використовувати вітамін Е для захисту шкіри.

– Втирати масляний розчин вітаміну Е. Це підійде для людей із сухою, схильною до лущення шкірою. Для жирної та проблемної шкіри такий спосіб не підходить.
– Вживати продукти з вітаміном Е (насіння та олія соняшнику, горіхи, шпинат, броколі, ківі, манго).
– “Вітамін Е не може змусити ваші зморшки зникнути або запобігти сонячним опікам. Але застосування продуктів з вітаміном Е може принести користь сухій шкірі. А при вживанні у правильній кількості вітамін Е може допомогти шкірі протистояти стресовим факторам навколишнього середовища зсередини”, – підсумували фахівці.Adblock
detector