У РФ відкрито пригрозили використати ядерну зброю у разі “провокацій НАТО” - Новини Ю

У РФ відкрито пригрозили використати ядерну зброю у разі “провокацій НАТО”

24.03.2022   15:17    745

Оточення Маріуполя і систематичне знищення цивільного населення російськими військами свідчать про геноцид українців, переконаний німецький правник Отто Люхтергандт. В інтерв’ю DW він пояснив, як дійшов такого висновку.

аступник постпреда Росії в ООН Дмитро Полянський заявив, що країна-агресорка “зберігає за собою право” застосувати ядерну зброю, якщо її “спровокує” НАТО. Він сказав, що Росії “не можна погрожувати”.


Детальніше про це розповідає Час-Дій.

В інтерв’ю американському виданню Sky News російський дипломат підтримав слова Дмитра Пєскова про те, що Володимир Путін може натиснути на ядерну кнопку, якщо країна відчує, що вона зіткнулася з “екзистенційною” загрозою.
Коментар: “Я не думаю, що це правильно говорити. Але не можна погрожувати Росії і намагатися втручатися. Тому, коли маєш справу з ядерною державою, звичайно, потрібно прораховувати всі можливі наслідки“, – додав представник країни-окупантки.

Полянський також повторив безглузді заяви російської влади та пропагандистів про те, що військовослужбовці РФ нібито не скоюють військові злочини в Україні. Він назвав фото та відео зруйнованих міст та загиблих людей “фейковими”.

Коментар: “Я не думаю, що ми робимо військові злочини в Україні. Звичайно, це не мені оцінювати. Я не там. І ви не там. Ви дивитеся на багато відео, які можуть бути фейковими. Ви вірите в одне, я вірю в інше” – заявив Полянський.Adblock
detector