Слава Камінська розповіла зворушливу історію возз'єднання з дітьми - Новини Ю

Слава Камінська розповіла зворушливу історію возз’єднання з дітьми

21.03.2022   14:18    533

Після вторгнення російських окупантів співачка була змушена відправити дітей за 1700 км від будинку

Українська співачка Слава Камінська поділилася особистою історією, щодо возз’єднання з дітьми під час війни. Після початку наступу російських військ на територію України Слава Камінська, разом із колишнім чоловіком Едгаром, вирішили відправити дітей до Нідерландів. І лише днями співачка нарешті змогла зустрітися з ними.


Як повідомила Слава на своїй сторінці в Instagram, їй довелося проїхати понад 1700 кілометрів, щоб возз’єднатися зі своїми дітьми — 6-річною Лаурою та 7-річним Леонардом. За зізнаннями артистки, їй вперше довелося виїжджати за межі Києва самостійно, проте безпека набагато важливіша за раніше надумані страхи.
Ми разом … Я проїхала понад 1700 км, щоб нарешті бути поруч зі своїми дітьми. Мама — перше слово в житті дитини, а дитина це — перша відповідальність та сила жінки! Я жодного разу не виїжджала сама за межі Києва. Тому що до цієї війни мої страхи були безглуздими та надуманими. Мої цінності були фейковими. Я ніколи не думала, що почну плакати, коли прийму ванну. Я ніколи не думала, що я паркуюсь як олень, а вожу ще гірше. Я взагалі ніколи не думала! І ще я ніколи не пробачу тих, хто позбавив наших матерів дітей та наших дітей батьків. Я відверто ненавиджу тих, хто вигадав, що люди — розмінна монета. Горіть в пеклі!

— емоційно написала Слава Камінська.

 Adblock
detector