Рада закликає бізнес повертатися до роботи - Новини Ю

Рада закликає бізнес повертатися до роботи

19.03.2022   13:12    509

Уже більше трьох тижнів в Україні іде війна. Збройні сили України докладають титанічних зусиль, стримуючи натиск окупаційних військ.

Частина економіки продовжує свою роботу, забезпечуючи базові потреби населення – тепло-, водо -, енергопостачання, виробництво найнеобхідніших товарів повсякденного вжитку, харчової продукції, виробів для військових тощо.

Окремі підприємства готуються або уже перебувають у стадії релокації з місць, де ведуться бойові дії до більш безпечних регіонів для відновлення своєї діяльності.

В умовах, що склалися у Комітеті з питань економічного розвитку закликають представників бізнесу, особливо малого та середнього, активно розпочинати свою діяльність!

У цей скрутний для нашої країни період необхідно, щоб скрізь, де немає бойових дій, почав би працювати бізнес – від маленьких кав’ярень до великих виробництв!

Відновлення роботи підприємств та організацій – це перш за все забезпечення роботою людей, у тому числі й тих, які вимушено залишили постійне місце проживання, можливість виплат заробітної платні, забезпечення населення продукцією щоденного попиту, відновлення логістики, наповнення державного бюджету, звідки й відбувається фінансування нашої оборони!

В свою чергу, Верховна Рада України внесла відповідні зміни до законодавства, що зробило можливим надати бізнесу додаткові податкові стимули для діяльності в умовах воєнного стану.

ligazakon.netAdblock
detector