Ознаки того, що вам не вистачає вітаміну С - Новини Ю

Ознаки того, що вам не вистачає вітаміну С

24.03.2022   10:50    474

Ці зміни в організмі твердять про нестачу вітаміну С.

1637_apelysin-chervoniy.jpg (.85 Kb)

Розширені капіляри
Дослідники університету Мічигана констатують, що навіть невеликий дефіцит вітаміну С може призвести до куперозу. Впоратися з проблемою простіше простого: налягайте на цитрусові, ківі, чорну смородину та брокколі – результат не забариться.


У вас довго гояться порізи
Якщо ви випадково порізали палець, а він не гоїться вже кілька тижнів поспіль, це вірний знак нестачі вітаміну С. Все тому, що саме цей елемент відповідає за синтез колагену: якщо його не вистачає, шкіра, звісно ж, не встигає відновлюватися (і, до речі, передчасному старінню також можна говорити впевнене «привіт»).
Сухі шкіра та волосся
Тут все не так однозначно: шкіра і волосся починає страждати від нестачі практично будь-якого мікроелемента – організм просто вважає, що в критичний момент кидати сюди всі сили не варто.

Тьмяний колір обличчя
Знову ж таки, вирішити проблему елементарно: увімкніть у свою щоденну рутину засоби з вітаміном C. Але будьте обережні: якщо в кремі або сироватці надто висока концентрація цього компонента, застосовувати такий продукт краще курсами. І так, не забудьте про захист від сонця (інакше проблем із пігментацією не уникнути).Adblock
detector