Олександра Заріцька втікла з України - Новини Ю

Олександра Заріцька втікла з України

21.03.2022   12:30    412
2412_image_11.jpg (26.32 Kb)

Відома українська співачка та солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька переїхала на Закарпаття, де займалась волонтерством. Проте зірка вирішила виїхати у США, аби взяти участь у музичному фестивалі.

У своєму Інстаграм Олександра Заріцька розповіла, що вирішила, що буде корисною закордоном. Тому зірка поїхала у США, аби представити Україну на музичному фестивалі. Там вона розповідатиме про нелюдські дії Росії в Україні.


“Друзі, наша з вами реальність змінилася. Ми більше ніколи не станемо такими, як були.
Деякий час я була на Закарпатті, разом із волонтерами ми плели маскувальні сітки і займалися збором коштів для української армії.
Зараз я в США, і це не туристична поїздка. Я приїхала сюди, аби представити Україну в рамках конференції та музичного фестивалю SXSW в Остіні, і для мене це можливість розповісти всю правду про жахливий російський терор в Україні”, – розповіла Олександра.
Також артистка розповіла, що її команда залишилась в Україні, а в Америку вона поїхала сама.

“Увесь мій бенд залишився в Україні: Дмитро і Микита долучилися до лав тероборони і волонтерів, Дарина, Ярина і Василина зараз теж допомагають місцевим активістам. Ми довго радилися і прийняли спільне рішення. Я поїхала до Америки сама. Я хочу, щоб наш голос було чути. Я хочу, щоб Україну чули і знали правду. Бо кожен голос зараз може стати вирішальним. Я впевнена, що мій голос тут може допомогти пришвидшити перемогу України і вплинути на важливі рішення”, – зізналась Саша.

Зараз Олександра вже встигла дати інтерв’ю американським виданням та заспівати пісень.

“Вчора я дала інтерв’ю багатьом американським виданням, серед яких Wall Street Journal, Billboard, Austin American statesman, Texas monthly, і також заспівала пісню Боба Ділана “Masters of War”, а гітарист Боба Ділана, Чарлі Секстон, акомпанував мені на сцені. Ця пісня дуже передає те, що відбувається зараз в Україні через війну росії проти нашого мирного населення”, – додала зірка.

Артистка впевнена, що, якщо про Україну гучно говорити по всьому світі, то нам допомагатимуть та прийматимуть важливі рішення.Adblock
detector