Настя Каменських допомагає українцям з-за кордону - Новини Ю

Настя Каменських допомагає українцям з-за кордону

08.03.2022   09:40    1582

Відомо, що до початку нападу російських військ на Україну відома та популярна українська співачка Настя Каменських відпочивала в Іспанії. Ймовірно, там вона й залишиться через бомбардування українських земель.

Співачка веде активну інформаційну боротьбу у своєму інстаграмі з закликами до росіян про припинення окупації України. Щоденно вона постить відеозвернення, якими намагається “пробудити” свідомість російських людей, які можуть не мовчати у такий страшний час і, хоча б, спробувати зупинити кремлівську владу.

Днями, співачка розповіла, що намагається не лише розповсюдженням інформації допомагати своєму народу. Вона регулярно відправляє гроші та продукти на підтримку Збройних сил України та людей, які опинилися в складній ситуації у зв’язку з війною.

Зірка зазначає, що зі всіх сил намагається донести до “інформаційно сліпого” народу Росії, що в Україні триває справжня війна, в якій гинуть люди цілими сім’ями. Співачка наголошує, що Росія просто “величезний монстр”, який не сподівався зіштовхнутися з великою силою українського народу, нападаючи на територіально набагато меншу від себе країну.

“Я дуже-дуже пишаюся своєю країною, тому що саме в цей момент люди так об’єдналися. У нас і була прекрасна країна, але зараз вона стала ще прекраснішою” – прокоментувала NK.Adblock
detector