Ліки в країні є, проблема з їх доставкою – Ляшко - Новини Ю

Ліки в країні є, проблема з їх доставкою – Ляшко

02.03.2022   17:07    405
Ліки в Україні є, але нині є проблема з їх доставкою в лікарні та аптеки.

Про це в прямому ефірі сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає Укрінформ.

«Ліки в Україні є. На складах, у лікарнях. Ми реагуємо як Міністерство охорони здоров’я на будь-яке замовлення наперед, для того, щоб поставити вчасно лікарські препарати туди, де вони вкрай необхідні. Зараз найбільш затребуваний препарат по лікарнях і по аптеках – це інсуліни, розчини для гемодіалізу, психотропні препарати», – сказав Ляшко.


За його словами, питання нині у можливості доправити ці ліки в той заклад, в аптеку та саме тій людині, яка найбільше потребує, оскільки велика частина території нашої країни перебуває в зоні бойових дій, тому важко забезпечити логістику. Уряд працює над тим, щоб були відкриті гуманітарні коридори, і лікарські препарати безперешкодно надходили саме до тих людей, які їх найбільше потребують.
Міністр додав, що перелік аптек, які працюють, є на сайті МОЗ. Відомство розуміє, які саме ліки потрібні, та намагається забезпечити ним аптеки. Якщо у людей є проблема, пов’язана з нестачею ліків, варто звернутись на гарячу лінію: 0 860 20 19. Там треба залишити заявку і сказати, що немає доступу до того чи іншого препарату.

«Головне, щоб лікарні залишалися мирними, і окупанти, які є на нашій території, не обстрілювали наші заклади охорони здоров’я», – додав глава МОЗ.

 

24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив про початок вторгнення в Україну. Запроваджено воєнний стан. Глава Української держави Володимир Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію.Adblock
detector