Ірина Федишин розповіла, як допомагає українцям під час війни - Новини Ю

Ірина Федишин розповіла, як допомагає українцям під час війни

03.03.2022   09:44    1159
Відома співачка Ірина Федишин намагається бути корисною під час війни. Не так давно жінка розповіла, як допомагає українцям в цей непростий час. Вона опублікувала новий ролик, в якому закликала українців об’єднуватися та підтримувати одне одного під час війни.

За словами Ірини Федишин, вона готує їжу для біженців та збирає гуманітарну допомогу для солдатів. Зірка українського шоу-бізнесу ліпить вареники дітям й шукає спальні мішки для військових.

Також артистка заявила, що в такий складний час потрібно бути корисним для своєї країни. За словами Ірини Федишин, допомогти українській армії та біженцям можна фінансово, їжею або медикаментами.

А ще співачка повідомила, що жодного разу не записувала ролики для виконавців з Росії. Жінка заявила, що там в неї ніколи не було друзів.

Російських зірок Ірина Федишин назвала справжніми лицемірами. А ще співачка закликала український народ допомагати одне одному та бути одним цілим.

Відеозвернення Ірини Федишин прокоментувала велика кількість юзерів. Фоловери похвалили жінку за те, що вона допомагає українській армії та біженцям. А ще вони назвали артистку справжньою патріоткою.

 

 Adblock
detector