Він є головною особою кулінарного шоу, з ним нарівні Ольга Мартиновська і Володимир Ярославський. І зараз, поки Україна успішно обороняється, Ектор знаходиться поза нашою країною. Як виявилося, за кілька днів до війни він поїхав до Колумбії, у відпустку до мами, плануючи провести з нею час протягом одного місяця. Однак ситуація різко змінилася, він вилетів до Польщі, щоб максимально допомагати українським біженцям.


Ектор Хіменес-Браво. Фото: Instagram

Ектор Хіменес-Браво. Фото: Instagram

“Спочатку я не міг у це повірити. Думаю як і ви. Після чого, вся Україна, весь світ згуртувалися. Ми допомагали чим могли, наші кухарі готували їсти, доставляли поліції, військовим, тер.обороні, але цього не достатньо. Я прилетів до Варшави. Тут вже 1,5 млн українців і їм усім потрібна допомога. Працюю відразу з декількома організаціями. Я з вами. Кожен повинен робити, що може для перемоги. Поки наші герої захищають наш будинок – я буду допомагати в тилу”, – пише Ектор в публікації.

Ектор Хіменес-Браво. Фото: Instagram

Під кінець він заявив, що вже скоріше хоче повернутися в Україну, щоб відбудовувати, підкресливши, нашу країну. І заявивши, що вона буде найбільш швидкозростаючою і процвітаючою в усьому світі.