Едгар Камінський зізнався, де зараз його зі Славою діти - Новини Ю

Едгар Камінський зізнався, де зараз його зі Славою діти

12.03.2022   17:54    1375

Українська співачка Слава Камінська у своєму Інстаграм показувала, що разом з дітьми ховається у підвалі від воєнних дій. Та зараз їхні з Едгаром діти вже у безпечному місці – у Нідерландах.

Про це пластичний хірург розповів у своєму Інстаграм. Чоловік зізнався, що залишився в Україні, а дітей відправив у Голландію.


А сам Камінський роздумує над тим, що робити далі. Але точно впевнений у одному – якщо Росія захопить Україну, то він не працюватиме в Росії. Чоловік готовий опанувати будь-яку нову професію, аби не працювати у країні-агресорі.

“Із самого початку війни я чітко розумів, що за умови захоплення Росією території України я точно працювати в Росії не буду. Я вирішив так, навіть якщо мій диплом лікаря буде недійсним закордоном, я буду працювати фотографом, дизайнером, маркетологом … ким завгодно, але не в Росії”, – сказав Едгар.
Також лікар додав, що отримує багато пропозицій працювати за межами України. Та все ж Едгар зі своїми працівниками залишатиметься в Україні до останнього. Проте це станеться за це мови продовження тиску на Росію санкціями, адже цього не станеться, то багато українців покинуть рідну землю.

“Я та мої спеціалісти до останнього будуть в Україні. І так більшість моїх друзів, у кого є хоча б якийсь бізнес, початок кар’єри, віра в майбутнє України. Таких вже трохи менше, але вони є.
Однак якщо Європа та США будуть продовжувати створювати з України мур між Росією та собою, мур із наших знищених міст та трупів людей, накладаючи санкції, але не закриваючи небо та не допомагаючи військово…. Більшість українців цього не витримає та залишить країну, і я можливо також.⠀
І тоді одного разу мур впаде. І Європа зустріне того, кого боїться, та подивиться ворогу у вічі. Але чи будуть українці захищати європейців? Чи європейці такі ж хоробрі, як українці?” – написав Камінський.Adblock
detector