Два популярні види продуктів уповільнюють метаболізм і змушують повніти - Новини Ю

Два популярні види продуктів уповільнюють метаболізм і змушують повніти

20.03.2022   23:50    1384
 Якщо у вас млявий метаболізм, ви швидше набираєте вагу, і деякі продукти ускладнюють цю проблему.
Метаболізм – це сукупність всіх хімічних процесів в організмі, включаючи, наприклад, підтримку важливих функцій (серцебиття, терморегуляція), вироблення енергії або накопичення та підтримання м’язової маси. Якщо ви маєте активний або швидкий метаболізм, то швидко спалюєте калорії і, отже, маєте більше шансів зберегти струнку, підтягнуту фігуру. Але якщо метаболізм уповільнений, то перетворення харчових калорій на енергію відбувається менш ефективно і людина, як правило, стає схильною до швидкого набору ваги.
Фахівці констатують, що існують як мінімум два популярні види продуктів, які можуть уповільнювати метаболізм і змушують повніти.

Читайте також:  Корисно і після 60 років: літнім порадили займатися сексом частіше

Біле борошно. Воно є продуктом високого ступеня переробки: при виготовленні пшениця позбавляється всіх поживних речовин, таких як харчові волокна або антиоксиданти. Кінцевий продукт цього процесу – борошно – містить вкрай низьку кількість поживних речовин. Перетравлення такого продукту відбувається дуже швидко, організм не отримує потрібного травного навантаження, що не дозволяє метаболізму бути активним.

Омега-6 – жирні кислоти. Відомо, що існують корисні жирні кислоти омега-3: вони надають захисну дію на серце та кровоносні судини. Однак із схожими за звучанням омега-6 жирними кислотами справа інакша. Даний вид жирних кислот міститься у великій кількості у продуктах тваринного походження, таких як ковбаса та м’ясо, а також у випічці, солодощах. Медики попереджають: жирні кислоти омега-6 при надмірному споживанні сприяють запаленню в організмі, змушують повніти, сприяють резистентності до інсуліну, посилюючи схильність до діабету 2 типу.


Adblock
detector