Дружина Дмитра Комарова пояснила, чому досі не виїхала з Києва за кордон - Новини Ю

Дружина Дмитра Комарова пояснила, чому досі не виїхала з Києва за кордон

07.03.2022   10:00    1361
Відоме подружжя Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко не стало тікати за кордон під час війни. Вони залишились в рідному Києві та зайнялись корисною справою.

Ведучий програми “Світ навиворіт” активно допомагає ЗСУ. Він заявив, що дуже пишається українськими захисниками та вірить лише в перемогу.

Не так давно Олександра Кучеренко пояснила, чому залишилась в Києві в такий складний час. Подробицями дружина Дмитра Комарова поділилась в соцмережі Instagram.

Володарка титулу “Міс Україна 2016” заявила, що з початком війни прийняла для себе дуже важливе рішення. Жінка не стала тікати за кордон чи їхати на Західну Україну.

Олександра Кучеренко вирішила залишитись в рідному Києві та допомагати країні в цей нелегкий час. За словами дружини Дмитра Комарова, наразі вона намагається зберігати нерви та бойовий дух.

Олександра Кучеренко активно співпрацює з колегами-журналістами. Вона координує запити з допомоги та спілкується з організаторами конкурсу краси “Міс Світу”.

Олександра Кучеренко просить їх перераховувати гроші українській армії та на гуманітарну допомогу. Допис зірки відразу прокоментували шанувальники. Вони похвалили жінку за її патріотизм та сміливість.

 

 Adblock
detector