Даша Квіткова пояснила, чому не хоче їхати з Києва - Новини Ю

Даша Квіткова пояснила, чому не хоче їхати з Києва

15.03.2022   09:50    758

Чоловік Даші Квіткової долучився до лав тероборони Києва. Нікіта Добринін вирішив захищати місто від російських окупантів. Його дружина та маленький син наразі перебувають під Києвом.

Не так давно Даша Квіткова відверто зізналась, чому не хоче відправлятись на Західну Україну. За словами блогерки, чоловік неодноразово пропонував їй переїхати в безпечне місце. Проте, Даша Квіткова постійно відмовляється.

Не так давно вона пояснила, чому не хоче покидати свій будинок під Києвом. Подробицями Даша Квіткова поділилась в соцмережі Instagram. За словами блогерки, вона не проти відправитись у безпечне місце.

Найбільше дружина Нікіти Добриніна хвилюється за сина. Даша Квіткова зізналась, що боїться їхати на Західну Україну. Жінка вважає, що дорога туди буде дуже небезпечною.

Блогерка заявила, що російські окупанти вбили багато сімей, які намагались покинути Україні. Найбільше Даша Квіткова боїться, що її авто можуть розстріляти по дорозі.

Саме через це кохана Нікіти Добриніна залишається у своєму будинку, який знаходиться під Києвом. Жінка сподівається, що зовсім скоро це жахіття закінчиться й люди знову повернуться до мирного життя.

wona.com.uaAdblock
detector