Чому вам не вдається схуднути: причини - Новини Ю

Чому вам не вдається схуднути: причини

09.03.2022   13:30    485
Ви постійно коректуєте своє харчування, чергуєте дієти та займаєтесь вправами. Але вага не поспішати йти або знижується надто повільно. Чому так відбувається?

Справа в тому, що важливо не тільки, що ми їмо, а також як і коли. Позбавтеся таких звичок, щоб справа з схудненням пішла швидше.


Відсутність режиму харчування
Відсутність режиму є справжньою проблемою. Не можна пропускати прийоми їжі. Це небезпечно різкими стрибками цукру в крові, який відповідає як за апетит, так і за вашу вагу.
Втамовувати спрагу цукромісткими напоями
Щоб вгамувати спрагу необхідно багато рідини. У соках міститься багато цукру та харчових волокон. Виходить, що, випиваючи сік, ви їсте десерт.

Їсти перед екраном
Не найкорисніша звичка їсти перед моніторами телефону, ноутбука або екрана телевізора. Ви абсолютно не зосереджуєтеся на тому, що ви їсте, як насичуєтесь, який смак мають продукти і поступово звикаєте їсти на автоматі. Це небезпечно тим, що ви не помітите, як з’їсте зайве.

Швидкий прийом їжі
Якщо ви швидко перекушуєте на ходу, навіть не намагаючись уповільнитись і насолодитися їжею, ви ризикуєте систематично переїдати.

Перевага дієтичних продуктів
Знежирені продукти, не більш ніж просто хитрощі маркетологів, щоб ви купили цей продукт. Жир замінюється великою кількістю цукру для смаку та шкідливими добавками для потрібної консистенції.

Сон після їди
Звичка подрімати після їжі може призвести до накопичення зайвих жирів. Після їди краще прогулятися, щоб розігнати обмін речовин.

Солодкі антидепресанти
Багато хто любить заїдати стрес солодким, варто лише ситації вийти з-під контролю. Велика кількість калорій та жиру не дають скидати вагу.

Алкоголь
У вас був складний день, ви хочете розслабитись? Але це не привід заливати алкоголь, навіть у невеликих дозах. Алкоголь дуже калорійний спосіб зняття стресу.

Недосип
Якщо ви систематично не висипаєтеся, ваш організм вимагатиме ресурси для повноцінного функціонування. І саме в такі моменти вас починає тягнути на солодке чи перекусити. Якщо недосипання це ваш хронічний стан, то варто задуматись над тим, щоб змінювати спосіб життя.

Незручний одяг
Незручний одяг та взуття стискує рухи і не дає скинути зайву вагу. Одяг повинен бути зручним і комфортним, щоб можна було потягтися, нахилитися і без проблем пройтися сходами, наприклад.

nashamama.comAdblock
detector