Брюс Вілліс залишає акторську діяльність через хворобу - Новини Ю

Брюс Вілліс залишає акторську діяльність через хворобу

31.03.2022   10:10    1988
Брюс Вілліс залишає акторську діяльність через хворобу — заява родини актора Брюс Вілліс у The Curzon Mayfair 9 січня 2019 року в Лондоні, Англія. (Фото David M. Benett/Dave Benett/WireImage)

Американський актор Брюс Вілліс, зірка франшизи “Міцний горішок” та десятків інших бойовиків, залишить акторську діяльність після того, як йому діагностували розлад мовлення — афазію. Про це родина актора повідомила у середу, 30 березня, передає Reuters.

“Це справді складний час для нашої сім’ї, і ми дуже вдячні за вашу любов, співчуття та підтримку”, – йдеться у заяві родини 67-річного Вілліса.

Афазія — це розлад, який найчастіше викликається інсультом. Також він може бути викликаний травмою голови або, в рідкісних випадках, неврологічним захворюванням, пояснила Reuters Бренда Репп, професор когнітивних наук з Університету Джона Хопкінса. За її словами, симптоми дуже різноманітні і можуть впливати на мовлення, розуміння та здатність читати. У деяких випадках афазію можна лікувати за допомогою логопедії.

Протягом своєї кар’єри голлівудський актор знявся у фільмах, які зібрали понад 2,5 мільярда доларів. Про це свідчать дані онлайн-бази IMDB. У 2006 році Вілліс отримав зірку на Голлівудській Алеї слави у Лос-Анджелесі, де вшановуть легенд кіно, телебачення та музики.

Народився Брюс Вілліс на військовій базі США в Німеччині в 1955 році, виріс у Нью-Джерсі. Популярним актор став після ролі приватного детектива Девіда Аддісона у фільмі “Місячне світло”.Adblock
detector