Бренди PEUGEOT, CITROEN та OPEL надають безкоштовне сервісне обслуговування автомобілів державних та комунальних установ - Новини Ю

Бренди PEUGEOT, CITROEN та OPEL надають безкоштовне сервісне обслуговування автомобілів державних та комунальних установ

03.03.2022   22:45    596

В цей важкий для країни час ми, ТОВ «Пежо Сітроен Україна» та дилерська мережа брендів PEUGEOT, CITROËN, OPEL маємо зробити свій внесок в боротьбу з агресором та підтримати комунальні підприємства та державні органи влади нашої країни в тій сфері, яка є наразі дуже важливою: забезпечення мобільності.

Саме тому, з 1 березня цього року і надалі ми впроваджуємо Програму технічної підтримки автомобілів брендів PEUGEOT, CITROËN, OPEL, що належать державним та комунальним установам нашої країни. Усі ремонтні роботи будуть проводитися за рахунок ТОВ «Пежо Сітроен Україна».

Дія програми поширюється на всі автомобілі, що знаходяться у державній та комунальній власності:

  • Служба національної поліції,
  • Швидка медична допомога,
  • Аварійні служби;
  • комунальні підприємства, що забезпечують безперебійне функціювання інфраструктури, тощо).

Програма технічної підтримки автомобілів передбачає УСІ ВИДИ РЕМОНТНИХ РОБІТ, що необхідні для забезпечення належного функціонування транспортного засобу. На складах дилерських центрів та на імпортерському складі знаходиться достатня кількість запасних частин для забезпечення повного об’єму ремонтних робіт.

Наша мета в першу чергу, оперативно привести до функціонального стану якомога більшу кількість автомобілів, які саме зараз виїжджають на дороги, щоб вони повернулися до виконання своєї роботи. Тому пріоритет в ремонті та обслуговуванні буде надаватися автомобілям, ремонт яких безпосередньо впливає на безпеку під час експлуатації.

На фото нижче ви знайдете актуальний список дилерських центрів, які уже зараз готові вас прийняти та обслужити.А також, дізнайтесь по телефону гарячої лінії 0-800-500-104 про найближчого дилера, який працює.


topgir.com.uaAdblock
detector