Як за станом очей дізнатися, чи схильна людина до ранньої смерті - Новости Ю

Як за станом очей дізнатися, чи схильна людина до ранньої смерті

26.01.2022   12:40    2761

Сітківка, що передчасно постаріла, може стати сигналом короткого життя

Виявляється, за станом очей можна дізнатися, чи схильна людина до ранньої смерті. Про це заявили вчені з Китаю та Австралії, які провели дослідження та назвали симптоми небезпечного захворювання. Розповідаємо, що може різко погіршити здоров’я.


Очі – дзеркало захворювання

За словами експертів, виявити наявність серйозного захворювання можна за станом очей. Щоб це визначити, потрібно звернути увагу на сітківку: сітківка, що передчасно постаріла, може стати сигналом швидкої смерті людини.

Як вченим удалося це визначити?

Вчені з Китаю та Австралії протягом 11 років проводили дослідження, завданням якого було спостереження за станом сітківки очей 36 тисяч осіб віком від 40 до 69 років. У ході експерименту померло більше 1800 осіб від онкології, загальним симптомом була передчасно постаріла сітківка – її стан сильно різнився з біологічним віком померлого.У зв’язку із чим виникає захворювання?

Вчені повідомили, що стан сітківки різко погіршується через пошкодження нервів та кровоносних судин ока. Причиною може бути наявність такого захворювання, як гіпертонія. Проте погіршитися стан сітківки може і у зв’язку з високим рівнем цукру та «поганого» холестерину в крові, а також неправильним харчуванням та ожирінням, наголосили дослідники. Таким чином, проблема може бути відображенням не завжди видимих ​​проблем зі здоров’ям

«Якщо сітківка людини на рік старша за її фактичний вік, ризик смерті з будь-якої причини зростає на два відсотки. Велика різниця між віком сітківки людини та її фактичним віком означає підвищення такого ризику від 49 до 67 відсотків», – підсумували фахівці.

Adblock
detector