Як доглядати за неслухняним волоссям: поради фахівців - Новости Ю

Як доглядати за неслухняним волоссям: поради фахівців

14.01.2022   19:20    280

Як у гонитві за красою не зіпсувати їх ще більше та чи варто робити новомодну процедуру «рідкого волосся» — розповіли фахівці.

Тьмяне, неслухняне, з посіченими кінчиками і швидко брудниться, а найприкріше, що випадає жмутками. Щоб оздоровити його, жінки користуються зробленими власноруч масками та відвідують професійні салони.


Як у гонитві за красою не зіпсувати їх ще більше та чи варто робити новомодну процедуру «рідкого волосся»  – читайте у статті.

Трихолог Денис Сіленко надмірне заохоплення жінок домашніми масками не підтримує.  Він запевняє, що окремі їхні компоненти можуть викликати алергічні реакції й дерматит. Деякі б’юті-процедури взагалі називає екзекуціями.

«Деякі джерела рекомендують використання масок або ополіскувати з оцтом — це був серйозний опік. Тому однозначно не рекомендуємо», — говорить трихолог.Натомість пояснює: якщо волосся стає більш ламким та випадає інтенсивніше, панікувати не варто. Якщо влітку в середньому за день випадає 50-70 волосин, то в холоди ця цифра збільшується до 120-ти. Але активніше сипатись волосся може, зокрема, після коронавірусу, через нестачу вітамінів та ослаблення імунітету.

Як зупинити процес випадіння волосся без ризику

Лікар говорить, якщо волосся дуже запущене, то допоможе процедура трихоскопія. Якщо ж не надто, покращити стан шевелюри можуть і в салоні краси.

Майстер радить обов’язково користуватися скрабами для шкіри голови — раз на тиждень. Шампуні, каже, потрібно обов’язково підбирати відповідно до типу шкіри голови та волосся. І не користуватися засобами, де шампунь поєднаний з кондиціонером, бальзамом або ж маскою.

Чи варто їй зробити процедуру так званого «рідкого волосся».

«Це — новий тренд в індустрії краси. Коси настільки гладкі та блискучі, що аж засліплюють», — говорить арт-стиліст. Він запевняє, що це лише маркетинговий хід.

Наостанок майстер радить мити голову не в гарячій, а теплій воді. Тоді волосся жирнітиме не так швидко та менше сипатиметься.

ТСН

Adblock
detector