Хотів розважитися та перевірити реакцію правоохоронців: на Одещині 17-річний юнак замінував школу - Новини Ю

Хотів розважитися та перевірити реакцію правоохоронців: на Одещині 17-річний юнак замінував школу

26.01.2022   16:57    297

Правоохоронці в Одеській області викрили 17-річного школяра, який 25 січня подзвонив до поліції та повідомив про мінування школи. Свій вчинок підліток пояснив тим, що хотів розважитись та подивитися на реакцію спецслужб.

Источник: uainfo.org

Про це повідомила пресслужба Національної поліції, інформує UAINFO.org.


Учень 11-го класу однієї зі шкіл Одещини 25 січня телефоном повідомив про мінування навчального закладу та кинув слухавку. Оскільки хлопець телефонував зі свого гаджету, йому почав передзвонювати диспетчер, однак юнак вже не відповідав. За десять хвилин до нього додому приїхали правоохоронці, яким юнак свій “жарт” пояснив бажанням розважитися та побачити, як відреагують спецслужби.
“Я не сказав навіть назву навчального закладу чи адресу. Думав, поліція не зверне на це увагу. Сам я пішов додому, пройшло хвилин десять і приїхала поліція та забрала мене”, — додав школяр.

За фактом завідомо неправдивого повідомлення правоохоронці розпочали провадження за ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України. Мобільний телефон, з якого хлопець телефонував, вилучили. На батьків хлопця буде складено адміністративний протокол за неналежне виконання батьківських обов’язків, оскільки він ще не досяг віку кримінальної відповідальності.

Останні декілька тижнів в Одесі неодноразово повідомляли про мінування закладів освіти, аеропорту та торгових центрів, однак небезпечних предметів після обстеження правоохоронці не виявили.Adblock
detector