Втому назвали симптомом Омікрону - Новини Ю

Втому назвали симптомом Омікрону

28.01.2022   21:40    585

Іноді штам Омікрон може протікати в організмі безсимптомно.

 

Коли в листопаді Омікрон-штам вперше було виявлено в ПАР, однією з його показових ознак лікарі назвали втому, яку відчувають пацієнти. Сьогодні, коли Омікрон вже встиг ґрунтовно поширитися світом, люди продовжують відчувати такий його симптом, як втома.


Цю ознаку інфекції лікарі називають дуже підступною, адже відчутт втоми як таке є поширеним і може виникати через цілу низку причин, включаючи рутинний недосип. За даними дослідницького проекту ZOE COVID,

“Безсимптомні люди можуть відчувати втому і не усвідомлювати, що у них є вірус”.
Крім того, втома може виникати як прояв постковідного синдрому і виявлятися у людей згодом після того, як вони перенесли хворобу.

“Подумайте, що ви робили останнім часом, якщо раптом відчули втому. Зверніть увагу, чи не відбулися будь-які зміни на роботі чи у повсякденному житті, через які ви могли б відчути занепад енергії”, – дають пораду фахівці.

За словами медиків, втома за відсутності якихось різких змін у способі життя або в тому, як людина спить, може говорити про Омікрон – тобто в цьому випадку потрібно зробити ПЛР-тест. Дослідження ZOE COVID говорить, що відчуття втоми при зараженні новим штамом в середньому відчувають близько восьми з десяти дорослих, хворих і приблизно половина дітей.

zdorovia.com.uaAdblock
detector