Військами ОДКБ у зачистці Казахстану командує генерал РФ, який керував окупацією українського Криму (Відео) - Новости Ю

Військами ОДКБ у зачистці Казахстану командує генерал РФ, який керував окупацією українського Криму (Відео)

10.01.2022   13:49    233


7days-ua.com

Фото – скріншот з відео

У рамках “миротворчої” місії з придушення протестів Росія направила у Казахстан підрозділи армії РФ, які раніше були помічені на окупованому Донбасі. Командує цими підрозділами і всіма військами ОДКБ у Казахстані російський генерал Андрій Сердюков.


Як повідомляє 5 канал, саме Сердюков у 2014 році командував військовою операцією з захоплення Росією українського Криму. Потім він командував і російськими окупаційними військами на Донбасі.

За даними InformNapalm, в так званій “миротворчій” місії зачистки Казахстану від учасників протесту, беруть участь і підрозділи армії РФ, які раніше воювали проти України на окупованому Донбасі.

«98-а дивізія ВДВ (в/ч 65451). Зі складу дивізії в Україні були помічені військовослужбовці 217-го парашутно-десантного полку (в/ч 62295) і 331-го парашутно-десантного полку (в/ч 71211). 45 ОБрСпН (в/ч 28337). Цікаво, що в 2014 році 45-й окремий полк ВДВ був розгорнутий в бригаду з метою загального збільшення чисельності повітряно-десантних військ РФ», – повідомляє InformNapalm.

Читайте також: Протестувальники в Казахстані висунули вимоги, в яких згадали Україну (Відео) 

Нагадаємо, що президент Казахстану офіційно звернувся за допомогою до країн ОДКБ, щоб ті допомогли відновити порядок у країні, порушений через протести, що почались 2 січня.

Більше подробиць — у сюжеті 5 каналу
Adblock
detector