У Кремлі заявили, що активність НАТО «не може ігноруватися російськими військовими» - Новости Ю

У Кремлі заявили, що активність НАТО «не може ігноруватися російськими військовими»

25.01.2022   00:29    252

Збільшення контингенту і стягування сил і засобів НАТО на східний фланг відбувається нібито не через дії Росії і «посилює напруженість».

Источник: www.blackseanews.net

Про це заявив прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков, пише УНН з посиланням на ТАСС.


«Що стосується конкретних дій, ми бачимо з вами заяви, які публікує Північноатлантичний альянс про збільшення контингенту, і стягування сил і засобів на східний фланг. Все це призводить до того, що напруженість зростає», – сказав представник Кремля.

«Я хочу звернути увагу, що все це відбувається не через те, що робимо ми, Росія. Це все відбувається через те, що роблять НАТО, Сполучені Штати, і за рахунок тієї інформації, яку вони поширюють», – вважає Пєсков.

На його думку, згаданому ним зростанню напруженості у сфері безпеки сприяє і «інформаційна істерика», що нібито виходить з самого НАТО і зокрема США.Пєсков також заявив, що активність НАТО біля кордонів Росії не може ігноруватися російськими військовими.

«Подібні дії і підвищена активність НАТО поблизу наших кордонів не можуть ігноруватися нашими військовими, які несуть відповідальність за безпеку нашої країни», – сказав представник Кремля.

Adblock
detector