У Буковелі чоловіки відкрили стрілянину в готелі (відео 18+) - Новости Ю

У Буковелі чоловіки відкрили стрілянину в готелі (відео 18+)

14.01.2022   14:27    247

Источник: glavcom.ua

Із відео не ясно, з якої саме зброї стріляли чоловіки: травматичної чи бойової версії

фото: скріншот відео

Очевидець події розповів, що чоловіки вистріляли дві обойми патронів

У Буковелі двоє чоловіків прямо на ґанку готельного номеру стріляли із зброї. За словами очевидця події Констянтина Рябченка, вистріляли дві обойми, а на третій зброя не спрацювала. Відповідне відео він розмістив у Facebook.На відео видно, як двоє чоловіків на ґанку хочуть вистрелити, але у них не виходить. Чоловіки довго вовтузяться, нецензурно лаяться і направляють зброю в небо.

«Буковель, готель «Дім», хлопці не чекають, коли дозволять короткоствольну зброю. Вистріляли дві обойми, а на третій вирішив дізнатися, що відбувається. Приємного перегляду, поліцію викликали. Поліція приїхала… Самі вже здали зброю і поліція оформлює вилучення травмата», – йдеться у повідомленні.
Обережно! Ненормативна лексика!

Рябченко уточнив, що чоловіки вистріляли дві обойми патронів і весь ганок засипали гільзами. Також чоловік розповів, що поліція знайшла неподалік приблизно 40 гільз.


На фото: одна із гільз, яку знайшли біля готелю. фото: Констянтин Рябченко

Також Константин Рябченко розповів, що один із чоловіків, ймовірно, полковник у відставці. Також поліції довелося певний час заспокоювати неадекватних відпочивальників готелю.
Adblock
detector