Tesla скасувала випуск свого найдешевшого електромобіля - Новости Ю

Tesla скасувала випуск свого найдешевшого електромобіля

28.01.2022   22:41    503

Компанія Tesla не випустить нових моделей в 2022 році: випуск Cybertruck відкладений до 2023-го, електромобіль початкового рівня Model 2 поставлений на паузу, а про спорткар Roadster вже і не згадують.

Источник: avtodream.org

Під час нещодавньої великої конференції Tesla, Ілон Маск повідомив розчарованим фанатам марки, що компанія не буде запускати нові моделі в цьому році через брак напівпровідників і порушення логістики постачання.


Правда, пообіцяв, що повноцінний автопілот Tesla буде все ж запропонований у 2022-му.

Зокрема, глава Tesla заявив, що не бачить «ніякого сенсу» в запуску на конвеєр нових моделей в цьому році. Він також повідомив, що розробка довгоочікуваного компактного електромобіля за 25 тисяч доларів, про який було оголошено ще у 2020 році, призупинено.

«В цей час ми не працюємо над автомобілем ціною в 25 тисяч. Але в якийсь момент відновимо розробку. У нас і так достатньо всього на нашій «тарілці». Чесно кажучи, навіть занадто багато», — запевнив Ілон Маск..
Це означає, що найдешевша модель Tesla не з’явиться до 2023 року, як це передбачав генеральний директор Tesla у своєму первісному і досить оптимістичній заяві два роки тому.

Електромобіль з умовною назвою Model 2 повинен був стати прямим конкурентом Nissan Leaf і VW ID.3, пропонуючи більший запас ходу за нижчою ціною.

Читайте також: Представлений найпотужніший гібридний суперкар Ferrari за високою ціною

Цікаво, що на розробку в поточному році робота Tesla, який отримав ім’я «Оптимус», в Ілона Маска знайшлися і час, і кошти.


Adblock
detector