Tesla поновила флагманський електромобіль Model S - Новости Ю

Tesla поновила флагманський електромобіль Model S

14.01.2022   04:55    334

В рамках спеціального заходу на Тайвані компанія Tesla представила оновлений седан Tesla Model S.

Источник: avtodream.org

Флагман отримав нові матричні фари і задні ліхтарі зі зміненою графікою, а також зарядний роз’єм стандарту CCS2.

Tesla почала випуск оновленої версії Model S всього шість місяців тому — з абсолютно новим інтер’єром, зміненим зовнішнім декором і оновленою силовою установкою.


Ось чому було дивно побачити нову версію флагманської моделі. На опублікованих фотографіях видно, що хоча форма передньої оптики не змінилася, малюнок фар став іншим — швидше за все в них реалізована вдосконалена матрично-проекційна технологія. Тим більше, що вона вже реалізована в «молодших» електрокарах Model 3 і Model Y.

Злегка змінена корми машини, у якої прибрали хромовану окантовку над номером, хизується новими ліхтарями. Окремо відзначимо зарядний роз’єм стандарту CCS2 замість оригінального Supercharger. Це пов’язано з тим, що Tesla прийняла рішення допустити електромобілі інших марок на фірмові зарядні станції — машини з роз’ємом цього типу вже поставляються на європейський ринок.




Очікується, що оновлені седани Tesla Model S вже найближчим часом почнуть випускатися на американському заводі компанії у Фремонті. Вони будуть поставлятися на міжнародні ринки відповідно до стандарту CCS.

Читайте також: КрАЗ готує модернізацію своєї популярної повнопривідної вантажівки

Однак, зміни в дизайні торкнуться також версії моделі, призначеної для ринку Північної Америки.










Adblock
detector