Супутники знайшли війська РФ під кордоном України в місцях, що не заявлені для військових навчань у Білорусі (Відео) - Новости Ю

Супутники знайшли війська РФ під кордоном України в місцях, що не заявлені для військових навчань у Білорусі (Відео)

21.01.2022   22:21    366


7days-ua.com

Фото – скріншот відео Reuters

Військові полігони у Клинцях і Климовому в Брянській області РФ в безпосередній близькості до Чернігівської області України не заявлені як місце спільних військових навчань РФ і Білорусі. Однак саме на цих полігонах супутники зафіксували нові скупчення російських військ.
Супутникові знімки від 19 січня, що доводять це, опублікувала Reuters.

Читайте також: Загроза з півночі для України наростає: РФ перекидає додаткові війська у Білорусь (Відео)

Раніше Міноборони Білорусі повідомило про перекидання російських військових разом із технікою в Білорусь для спільних військових навчань, активна фаза яких триватиме 10-20 лютого.

«Практичні дії військ (сил) відбудуться на полігонах «Обуз-Лєсновський», «Осиповичський», «Брестський», «Гозький» та «Доманівський», а також на окремих ділянках місцевості. Планується задіяти аеродроми Барановичі, Лунинець, Ліда, Мачулищі», — повідомляло Міноборони Білорусі.

Читайте також: Блінкен назвав важелі впливу на Росію через її агресію щодо України (Відео)

Нагадаємо, Захід вимагає від Росії відвести війська від кордонів України. Кремль відмовляється це робити і заявляє, що нападати на Україну не збирається.

Більше подробиць — у відео Reuters та в сюжеті «24 Каналу»

Adblock
detector