Проста хитрість допомагає добре спати і не хворіти взимку - Новости Ю

Проста хитрість допомагає добре спати і не хворіти взимку

14.01.2022   07:00    1873

Підтримання оптимальної температури в спальні несе безліч переваг для комфортного сну, домашнього бюджету та захисту від інфекцій у зимовий період

 

 

 

У спальні з комфортом

У холодну пору року немає нічого кращого, ніж теплий будинок. Але все ж таки в спальні, особливо перед сном, не рекомендується захоплюватися опаленням.Справа в тому, що постійна зміна тепла та холоду, сухе повітря, сушать шкіру в зимові місяці. Якщо є проблеми зі шкірою, тепле повітря від системи опалення вночі може стати додатковим навантаженням на здоров’я.Головний біль через спеку

Якщо ви прокидаєтеся вранці з легким головним болем, це може бути пов’язане з перегріванням повітря. Під час сну організм втрачає до 0,75 л рідини за ніч. Це значення стає вищим, якщо ви знаходитесь в сильно опалюваному приміщенні.

Через нестачу рідини мозок не отримує достатньої кількості кисню. Так що сміливіше вимикайте опалення перед сном і не забувайте пити достатньо води протягом дня, навіть узимку, щоб уникнути зневоднення за ніч.

Чому в спальні краще вимкнути опалення

Як правило, в приміщеннях, що сильно опалюються, низька вологість. Через це слизові оболонки висихають і стають вразливими для хвороботворних мікроорганізмів.

Для здорового нічного сну температура в спальні повинна бути від 15 до 18 градусів вище за нуль. Перед сном вимкніть обігрів і провітріть кімнату близько десяти хвилин. До того ж, відключивши на ніч опалення, ви ще й економите гроші. За допомогою такої простої хитрості запобігти нестачі кисню та недостатній вологості в спальні.

Якщо повітря в кімнаті занадто сухе, можете використовувати прості домашні засоби, наприклад, покласти на радіатор опалення вологий рушник.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector