Про користь макаронних виробів розповіли фахівці - Новини Ю

Про користь макаронних виробів розповіли фахівці

25.01.2022   07:00    289

Більшість людей вважають макарони їжею, яка призводить набору зайвої ваги.

Насправді, макарони є ідеальною основою для здорового та ситного обіду.

Стійка енергія. У макаронних виробах містяться вуглеводи, що забезпечують глюкозу. Це найважливіше паливо для мозку та м’язів. У макаронах безліч складних вуглеводів, які, на відміну від рафінованих або перероблених, вивільняють енергію повільніше і стійкіше. Вони не викликають її сплесків, як простий цукор та солодощі.


Низький рівень натрію та холестерину. Якщо ви стежите за показниками холестерину, то макарони вам підійдуть. На одну чашку макаронів збагачених сортів припадає адекватна кількість поживних речовин, включаючи залізо та вітаміни групи B.
Фолієва кислота. Збагачена паста містить фолієву кислоту, яка потрібна жінкам дітородного віку. В одній порції макаронів приблизно 100 мкг фолієвої кислоти або 25% добової дози, що рекомендується.

Збалансоване харчування. Макаронні вироби – це частина добре збалансованої дієти. 35% раціону має надходити від складних вуглеводів, до яких належать і макарони. Поєднувати їх краще з нежирним білком та овочами, щоб отримувати повноцінну страву, що допомагає досягти поставлених у харчуванні цілей.Adblock
detector